ЖК Домашній

«Дім там, де щастя» — девіз ЖК «Домашній». І це не просто слова.

ЖК «Домашній» у Житомирі – це третій проект компанії-забудовника ТОВ «Арт Хаус», який зібрав найкращі рішення та технології у плануванні квартир, застосуванні матеріалів та супутнього обладнання.

Забудова ЖК «Домашній» – це 13 секцій по 9 поверхів кожна із сучасним проектуванням. При цьому збережено всі норми будівництва, дотримано протипожежні вимоги та архітектурні норми.

ЖК знаходиться рівно у 5 хвилинах від центру міста, будь-якого вокзалу, виїзду на Рівне, Вінницю, Київ.

У радіусі 1 км знаходиться три відділення Нової пошти та відділення Укрпошти, відділення та банкомати найпопулярніших банків.

У трьох хвилинах ходи – велика паркова зона та стадіон на території агроколеджу.

Великий супермаркет «Метро», Cash & Carry — по 3 хвилини на автомобілі.

Через дорогу – продуктовий ринок, 7 хвилин до великого «Сінного» ринку, 5 хвилин на авто до гуртового ринку «Малинський».

Розважальні комплекси «Плаза» та «DoDo» – з басейном, спа-процедурами, фітнес-залами та ковзанкою, соляною печерою, рестораном та нічним клубом з караоке – у 2х та 4-х хвилинах ходи.

Більше того – в районі 3 фітнес та тренажерні зали, магазини меблів, фурнітури, різних продовольчих та промислових товарів.

Адреса будівництва

Євгена Рихлика, 11 (до цього 5-й пров. Щорса)

Інфраструктура
Дозвільна документація

Тут не до жартів — усе чітко. Лише отримавши усі дозвільні документі ми розпочали будівництво. На цей момент ми впевнено проголошуємо – будівництво цілком законне та ведеться у відповідності до у іх норм та вимог ДБН та пожежної документації. Для початку і вдалого закінчення проекту, були розроблені та погоджені наступні документи.

Партнери