ЖК Домашний

ХТО МИ

«АртХаус» — це девелоперська компанія повного циклу, яка успішно працює на будівельному ринку України. Ми виконуємо повний комплекс робіт по реалізації будівельних проектів — від розробки концепцій, проектування та будівництва до професійного управління об’єктами.

Володіємо різноплановим досвідом роботи. А це надійний фундамент в реалізації унікальних будівельних проектів. Фахівці компанії приймали участь в будівництві промислових, торгово-офісних та об’єктів сільськогосподарського призначення на всій території України. Головна стратегія компанії — впровадження сучасних технологій проектування та будівництва нерухомості та оптимізація бізнес-процесів управління будівельними проектами.

ЩО МИ РОБИМО

Фахівці нашої компанії вирішують завдання з розвитку проектів нерухомості: проведення маркетингових досліджень, розробку концепцій забудови, організація продажів, комплексне просування об’єктів на ринку. Ми входимо в проект на будь-якій стадії його розвитку, тому що добре знаємо свою справу. З 2015 ріку компанією «АртХаус» було здано в експлуатацію два масштабних проекти та розпочато новий. За рік нами здано дві черги таун-хаусів у Кам’янець-Подільському, першу чергу у м. Нетішин та розпочато будівництво 13-ти секційного житлового комплексу у м. Житомир.

На початок березня 2017 року ми отримали усю дозвільну документацію на початок будівництва: ЖК “Перлина Полісся” (будівництво у м. Вараш Рівненської області), ЖК “Кокос Авеню” (м. Южне Одеської області) таун-хауси у м. Нетішин.

Крім того, активно продовжується будівництво ЖК “Молодіжний ХХl” у м. Кам’янець-Подільський та ЖК “Домашній” у м. Житомир. У 2017 році плануємо введення в експлуатацію наступних проектів: 1-й квартал – друга черга м. Нетішин, 2-й квартал – 3 секції ЖК “Домашній” м. Житомир, 4-й квартал – ЖК “Перлина Полісся” м. Вараш, 4 секції ЖК “Домашній” м. Житомир, 3-тя черга ЖК “Молодіжний ХХl” м. Кам’янець-Подільський.

МИ ЗНАХОДИМОСЬ

Євгена Рихліка, 11 (до того 5-й пров. Щорса).

Познайомтесь з нами ближче, Безпосередньо на нашому сайті